UTW wznowił zajęcia…

UTW wznowił zajęcia…

                Od 4 maja br. seniorzy-studenci Margonińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą znów uczestniczyć w realizacji oferty edukacyjno-oświatowej. Wznowione zostały warsztaty ceramiczne, malarskie, zajęcia wokalne oraz pilates. Realizowane są w GOK-u oraz sali gimnastycznej szkoły i prowadzone  w reżimie sanitarnym.

                Przed wieloma chorobami może uchronić nas zdrowy tryb życia i pozytywne nastawienie do problemów, z którymi na co dzień wszyscy się zmagamy. Stąd róznorodność oferty- coś dla ciała i dla ducha. Zachęcamy naszych studentów do udziału w zajęciach i liczymy na ich powrót. Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dają też nadzieję na mozliwość wyjazdu do miejsc kultury oraz poznawania walorów przyrodniczo- krajobrazowych naszego kraju…

Zajęcie są realizowane w ramach projektu „Nauka przez całe życie – Uniwersytety Trzeciego Wieku przyszłością nauki”. Jest to Program Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W projekcie realizowane są warsztaty,wykłady oraz wyjazdy. Z powodu epidemii wiele aktywności trzeba było przesunąć.
Z niecierpliwością czekamy na ich realizację …